NK BATRINA POBJEDOM PROTIV SIBINJSKE MLADOSTI OTVORILA NOVU SEZONU I NAJAVILA NOVE USPJEHE

Jučer je odigrano prvo kolo 1. ŽNL BPŽ u kojem su pobjedu u gostima ostvarili cernička Mladost kod Tomislava u Donjim Andrijevcima i brodski Amater protiv Zvonimira u Donjoj Vrbi. Dvije utakmice završile su neriješeno.
Batrina je rutinski rezultatom 3:1 pobijedila dobru ekipu sibinjske Mladosti. Rezultat bi bio i veći da trener Renić nije poštedio momčad za srijedu 23. kolovoza kada Batrina u Senju igra pretkolo nacionalnog kupa protiv Nehaja.
Rezultati:

GRANIČAR Brodski Varoš              OMLADINAC Gornja Vrba         1:1
BATRINA Batrina                             MLADOST Sibinj                         3:1
BUDUĆNOST Rešetari                    SIKIREVCI Sikirevci                     2:0
TOMISLAV Donji Andrijevci          SLAVONAC Bukovlje                  1:1
GUNDINCI Gundinci                       MLADOST Cernik                       3:4
ZADRUGAR Oprisavci                    SLAVONAC Nova Kapela           4:1
ZVONIMIR Donja Vrba                  AMATER Sl. Brod                        1:2

Tablica:

1             ZADRUGAR Oprisavci                    1             1             0              0             4:1          3
2             BATRINA Batrina                              1             1             0              0             3:1          3
3             BUDUĆNOST Rešetari                   1             1             0              0             2:0          3
4             MLADOST  Cernik                            1             1             0              0             4:3          3
5             AMATER Sl. Brod                             1             1             0              0             2:1          3
6             GRANIČAR Br.Varoš                       1             0             1              0             1:1          1
7             OMLADINAC G. Vrba                     1             0             1              0             1:1          1
8             SLAVONAC Bukovlje                      1             0             1              0             1:1          1
9             TOMISLAV D.Andrijevci                1             0              1             0             1:1          1
10           GUNDINCI Gundinci                       1             0             0              1             3:4          0
11           ZVONIMIR Donja Vrba                  1             0             0              1             1:2          0
12           MLADOST Sibinj                               1             0             0              1             1:3          0
13           SIKIREVCI Sikirevci                          1             0             0              1             0:2          0
14           SLAVONAC N. Kapela                     1             0             0              1             1:4          0

 

Možda vas zanima...