BATRINA POBJEDOM U KUP UTAKMICI I ZAJEDNIČKOM VEČEROM SA NAVIJAČIMA ZAKLJUČILA USPJEŠNU NOGOMETNU JESEN (FOTO GALERIJA)

• 21

Danas  je u Batrini odigrana kup utakmica domaćina i Slavena iz Ljupine. Po nakvašenom i teškom terenu i hladnom vremenu, domaći igrači dominirali su tijekom cijele utakmice nad mladom ali  dobrom i perspektivnom ekipom Slavena. Tomislav Renka već u trećoj minuti dovodi Batrinu u vodstvo, Josip Livić u 22. minuti pogađa za vodstvo od 2:0. Ovim rezultatom otišlo se na odmor. Danijel Ocvirek u 52. minuti iz kaznenog udarca postavlja konačni rezultat 3:0.

Sastavi:

NK Batrina: 12. Dubravko Kolundžić, 3. Ivica Kožulj, 4. Krunoslav Dubravac, 5. Alen Akmačić, 7. Tomislav Renka, 8. Antonio Pranjić, 10. Josip Livić (cap), 11. Danijel Ocvirek, 13. Ivan Jakovac, 14. Luka Balić, 15. Josip Caban, 1. Luka Kajfeš, 2. Matija Balić, 6. Martin Vlaović, 9. Ivan Vlaović, 16. Hrvoje Mutnjaković, 17. Matej Čondić, 18. Stefan Mišić.

NK Slaven: 1. Damir Grganić, 2. Luka Vlainić, 3. Marko Brkljača, 4. Vjekoslav Milošević, 5. Anto Stipić, 6. Tomislav Mijatović, 7. Marko Vlaović, 8. Matej Blažević, 9. Matej Ljubić, 10. Dnijel Baković (cap), 11. Vedran Vuk, 12. Zrinko Mulac, 13. Matija Jotić, 14. Milan Kulić, 15. Stjepan Stipić.

Sudačka trojka Filip Cindrić, Marko Sokić i Filip Kovačić odlično su sudili ovu utakmicu.

Na inicijativu Zdenka Strgara, vjerni navijači sakupili su dobrovoljne priloge i organizirali zajedničku večeru igrača i publike, čime je zaključena uspješna nogometna jesen u Batrini. Ostaje uživati četiri mjeseca u naslovu jesenskog prvaka 1. ŽNL BPŽ i pripremiti se za proljetne izazove. Budući da slike govore više od tisuću riječi u foto galeriji pogledajte kako to Batrinčani slave titulu prvaka.