NK BATRINA I NK SLAVONAC N. KAPELA I DALJE NA VRHU 1. ŽNL BPŽ

nog

Iako su  današnje utakmice 5. kola sa svojim protivnicima odigrali neriješeno, NK Batrina i NK Slavonac N. Kapela zadržali su čelne pozicije na tablici 1. ŽNL BPŽ.

U Novoj Kapeli Slavonac je ugostio vrlo dobru ekipu Mladosti iz Cernika. Domaćini su imali inicijativu gotovo 70 minuta utakmice i vodili rezultatom 2:0. Mladost se nije predavala a domaćin je tih posljednjih 20 minuta izgubio ritam i ekipa iz Cernika uspjela je poravnati rezultat na 2:2 i odnijeti vrijedan bod iz Nove Kapele.

Batrina je gostovala u Ruščici i igrala utakmicu pod reflektorima, sa domaćim Posavcem. Iako je dominirala u prvom poluvremenu, na odmor se otišlo bez golova. U drugom poluvremenu Batrina opet dominira te nakon dobre akcije Stefan Mišić postiže gol za vodstvo. No nažalost domaćin u 88. minuti postiže izjednačujući gol i na kraju rezultat je 1:1, no i ovaj bod bio je dovoljan da Batrina zadrži prvo mjesto na tablici.