• 9
  • 10
  • 11
  • 12

Danas je odigrano 20. kolo 1. ŽNL BPŽ u kojemu su svi domaćini zabilježili pobjede osim vodeće Batrine koja je na domaćem terenu odigrala neriješeno 1:1 sa NK Slavoncem iz Bukovlja. Unatoč tome NK Batrina i dalje drži prvo mjesto prvenstvene ljestvice.

Gosti iz Bukovlja čvrsto i odlučno su ušli u utakmicu i cijelo prvo poluvreme imali blagu premoć na terenu ali na odmor se otišlo bez golova. U drugom poluvremenu nastavlja se slična igra i gosti početkom poluvremena iz dobro osmišljene akcije preko Dragana Sremca dolaze u vodstvo. Ovaj gol probudio je domaće igrače koji igraju otvorenije i brže i često prijete golu gostiju te u jednoj akciji gosti ruše domaćeg napadača i sudac dosuđuje kazneni udarac koji Ivica Kožulj realizira i poravnava rezultat na 1:1, koji ostaje i konačni.

Utakmica je bila vrlo tvrda i borbena sa puno oštrih startova pa je sudac dodijelio čak pet javnih opomena domaćim igračima a tri javne opomene gostujućim te je isključio igrača gostiju Viktora Kajtazija u 68. minuti. U jednom duelu težu povredu zadobio je jedan od ponajboljih igrača Batrine Ivan Vlaović koji je vozilom hitne pomoći odvezen na lječničku obradu.

Sastavi:

NK BATRINA: 12. Dubravko Kolundžić, 3. Ivica Kožulj, 4. Krunoslav Dubravac, 5. Alen Akmačić, 7. Tomislav Renka, 9. Ivan Vlaović, 10. Josip Livić (cap), 11. Danijel Ocvirek, 16. David Turkalj, 17. Matej Čondić, 18. Stefan Mišić, 1. Marko Čivić, 2. Ante Bašić, 6. Martin Vlaović, 8. Antonio Pranjić, 14. Luka Balić i 15. Josip Caban.

NK SLAVONAC (B): 1. Ivan Renelt, 2. Mario Petrović, 3. Dragan Sremac, 4. Andrija Blažević, 5. Drago Pavić, 6. Matija Mirković, 7. Mirko Kruljac, 8. Matej Gačić, 9. Jovan Stolić, 10. Josip Padrić, 11. Viktor Kajtazi, 12. Miro Đujić, 13. Krunoslav Božić, 15. Ivica Bogetić, 16. Josip Sedlarević, 17. Ivan katinić, 18. Petar jelinić i 19. Fran Kajtazi

Sudac utakmice Danijel Matić, pomoćnici: Zvonimir Severinac i Hrvoje Pavić.