AMATER U DERBIJU KOLA BOLJI OD BATRINE

Sinoć je odigran derbi 9. kola 1. ŽNL BPŽ u kojem je Amater na svom terenu pobijedio Batrinu (2:0) i izdvojio se na čelu ljestvice. Ovo je bilo kolo domaćina a  od gostiju Omladinac je osvojio bodove u Gundincima i  bod u gostima osvojila je ekipa Budućnosti na gostovanju u Donjoj Vrbi kod Zvonimira.

Nakon prvog poraza u prvenstvu Batrina u slijedećem kolu dočekuje Slavonca iz Nove Kapele.

  1. kolo

GUNDINCI Gundinci              OMLADINAC Gornja Vrba                       1:2
ZADRUGAR Oprisavci            TOMISLAV Donji Andrijevci                    3:0
ZVONIMIR Donja Vrba          BUDUĆNOST Rešetari                             2:2
AMATER Sl. Brod                   BATRINA Batrina                                      2:0
SLAVONAC Nova Kapela      GRANIČAR Brodski Varoš                        3:1
MLADOST  Cernik                  MLADOST Sibinj                                       6:0
SLAVONAC Bukovlje             SIKIREVCI Sikirevci                                   2:1

TABLICA

1             AMATER Sl. Brod                             9             7             0              2             24:8       21
2             BATRINA Batrina                              9             5             3              1             17:9       18
3             MLADOST  Cernik                            9             5             1              3             21:18     16
4             SLAVONAC N. Kapela                     9             5             1              3             21:20     16
5             SIKIREVCI Sikirevci                          9             4             1              4             14:18     13
6             ZADRUGAR Oprisavci                     9             3             3              3             19:12     12
7             BUDUĆNOST Rešetari                   9             3             3              3             17:16     12
8             OMLADINAC G. Vrba                     9             3             3              3             12:11     12
9             SLAVONAC Bukovlje                      9             3             3              3             12:17     12
10           ZVONIMIR Donja Vrba                  9             3             2              4             18:15     11
11           GRANIČAR B. Varoš                        9             2             4              3             10:16     10
12           TOMISLAV D. Andrijevci                  9             2              3             4             3:13       9
13           GUNDINCI Gundinci                         9             1             3              5             11:13     6
14           MLADOST Sibinj                               9             0             4              5             7:20       4

Možda vas zanima...