Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mediades/public_html/slavonskaposavina.com.hr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
BATRINA UNATOČ PRVOM PORAZU NAKON 11 KOLA ČVRSTO DRŽI VRH LJESTVICE - Slavonska Posavina

• 10

Danas je odigrano 11. kolo 1.ŽNL BPŽ u kojem je vodeća Batrina minimalnim rezultatom poražena na gostovanju kod cerničke Mladosti. Prvi pratitelj novokapelački Slavonac remizirao je na svom terenu sa novogradiškom Slogom (1:1) te je nakon ovog kola smanjio zaostatak za Batrinom na 4 boda, koliko zaostaje i Omladinac iz Gornje Vrbe koji je deklasirao Posavinu iz Velike Kopanice (3:0)

Cernička Mladost čvrsto je danas ušla u susret sa Batrinom i dominirala je tijekom cijelog prvog poluvremena. Batrina se uspješno branila i nije dopustila domaćim igračima da ozbiljnije ugroze gol vratara Čivića, sve do 43. minute kada je iz jedne dobro osmišljene akcije Kotorac uputio oštar i precizan udarac te dove domaćina u vodstvo od 1:0.

U drugom poluvremenu Batrina uspostavlja ravnotežu i dobrim dijelom dominira, ima nekoliko izglednih prilika čak i mrtvu šansu koju, inače izvrstan Ivan Vlaović, nije uspio realizirati. Po prikazanoj igri i zalaganju domaćin je svakako zasluženo pobijedio.

Utakmica je bila puna tempa i dinamike cijelim svojim tijekom, na trenutke oštra ali u granicama sportskoga, nad kojom je čvrstu kontrolu imao mladi i  perspektivni sudac Filip Cindrić, koji je pravovremenim reakcijama i dodjelom javnih opomena na vrijeme primirio strasti.

Pomoćnici glavnog suca Mikić i Rister bili su na visini zadatka.