BATRINA VISOKOM POBJEDOM PROTIV PODVINJA POTVRDILA POZICIJU LIDERA PRVENSTVA

• 5
  • 6
  • 7
  • 8

Danas je odigrano  8. kolo 1. ŽNL BPŽ u kojem je Batrina zabilježila svoju petu pobjedu protiv ekipe Podvinja (4:0) te uz tri neriješena rezultata na gostujućim utakmica  sa osvojenih 18 bodova čvrsto drži vrh ljestvice.

Sastavi momčadi:

NK BATRINA: 1. Marko Čivić, 2. Filip Kajfeš, 3. Ivica Kožulj, 4. Krunoslav Dubravac, 5. Alen Akmačić, 6. Martin Vlaović, 7. Tomislav Renka, 8. Antonio Pranjić, 10. Josip Livić (cap), 17. Matej Čondić, 18. Stefan Mišić, 12. Matija Balić, 9. Luka Balić, 11. Ivan Jakovac, 13. Lovro Kajfeš, 14. Danijel Ocvirek, 15. Josip Caban, 16. Hrvoje Mutnjaković

NK PODVINJE: 1. Željko Rosandić, 2. Luka Ivezić, 3. Krešimir Čekić (cap), 4. Krešimir Zirdum, 5. Josip  Jelavić, 6. Matej Lovrić, 7. Bruno Bošnjak, 8. Marko Bilić, 9. Matija Ivanković, 10. Josip Vranješ, 11. Domagoj Štević, 13. Ivan Florijan, 15. Goran Martić,

Utakmicu je sudio Ivan Velić sa pomoćnicima Matom Brekalom i Josipom Martinovićem.

Dobro pripremljen teren, nažalost raskvasila je kiša koja neprestano pada dva dana ali i za vrijeme utakmice, pa su uvijeti bili izuzetno teški za igru. Raspoloženoj ekipi domaćina to nije ni malo smetalo da dobru i borbenu ekipu Podvinja pobjedi visokim rezultatom 4:0. Mrežu gostiju u 11. minuti načeo je danas odlično raspoloženi Filip Kajfeš, nakon izvrsnog proigravanja kapetana Josipa Livića. U 20. minuti nakon izvrsne akcije Josip Livić postiže gol i domaćina dovodi u vodstvo od 2:0. Domaćin je nadmoćan i dalje, ima visoku  minutažu posjeda lopte no na odmor se odlazi postignutim rezultatom.

Odmah po početku drugog dijela u 48. minuti, na teškom terenu odlično se snašao Filip Kajfeš i povećao vodstvo domaćina na 3:0. Batrina dominira i dalje a u 63 minuti Filip Kajfeš postiže svoj treći gol na utakmici i postavlja konačan rezultat od 4:0 za domaćina. Uz već spomenute strijelce, treba naglasiti da je cijela ekipa igrala borbeno i kolektivno i svi do jednoga zaslužni su za ovako visok rezultat. Sudačka trojka dobro je obavila svoj posao.

Rezultati 8. kola:

SLOGA Nova Gradiška                     SLAVONAC Bukovlje               1:1

POSAVINA Velika Kopanica             SIKIREVCI Sikirevci                 0:0

SVAČIĆ Stari Slatinik                        OMLADINAC Gornja Vrba       1:3

ZVONIMIR Donja Vrba                      MLADOST  Cernik                    4:0

TOMISLAV Donji Andrijevci               SLAVONAC Nova Kapela        3:1

BATRINA Batrina                                PODVINJE Podvinje                  4:0