MALONOGOMETNA EKIPA OŠ „ANTUN MIHANOVIĆ“ NOVA KAPELA, BATRINA – OSVOJILA 2. MJESTO U HRVATSKOJ

Kako se upornost, borbenost i ljubav prema sportu  isplate, dokazali su učenici 5. i 6. razreda OŠ „Antun Mihanović“ Nova Kapela, Batrina koji su na Regionalnom natjecanju u futsalu u Slavonskom Brodu osvojili prvo mjesto. Predvođeni učiteljem Vedranom Robinom, malonogometna je ekipa pobijedila nogometaše iz četiri osnovne škole; Pleternice, Virovitice, Osijeka i Vukovara i plasirala se u završnicu državnog natjecanja.
4. lipnja u Vinkovcima  održana je završnica Državnog natjecanja. Učenici OŠ „Antun Mihanović“ Nova Kapela , Batrina  natjecali su se u kategoriji 5. i 6. razreda. Nakon pobjede na međuškolskom, županijskom i regionalnom natjecanju, u Vinkovcima su postali vice prvaci Hrvatske, izgubivši u finalu od OŠ „Matija Gubec“ iz Zagreba.
Povjesni je ovo uspjeh školske sportske ekipe OŠ „Antun Mihanović“.

Fotografije: fb ŠN Batrina