• 9
  • 10
  • 11
  • 12

22. kolo 1. ŽNL BPŽ odigrano je jučer (subota) i danas i nije donijelo promjene na vrhu tablice. Sloga NG kao domaćin, visoko je sa 10:0 porazila Podvinje a Batrina je na svom terenu pobijedila momčad Sikirevaca 4:2. Omladinac iz Gornje Vrbe na gostovanju kod Zvonimira u Donjoj Vrbi zabilježio je visoku pobjedu od 6:0 i probio se na 4. mjesto. Vrijednu gostujuću pobjedu ostvario je novokapelački Slavonac u Velikoj Kopanici, te čvrsto drži 3. mjesto.

U Batrini domaća ekipa i Sikirevci igrali su vrlo dobru, pravu prvenstvenu utakmicu. Gosti su igrom koju su prikazali, ostavili dojam  dobre momčadi. Batrina je povela u 5. minuti golom Mateja Čondića a gosti nakon primljenog gola igraju ofenzivnije i u 38. minuti izjednačavaju rezultat na 1:1. Samu minutu kasnije Tomislav Renka savladao je gostujućeg vratara i dovodi Batrinu u vodstvo 2:1. Ovim rezultatom otišlo se na odmor.
Sikirevci dobro ulaze u drugi dio susreta i u 59 minuti Josip ivandić poravnava rezultat na 2:2.
Nakon izjednačenja Batrina opasnije napada i ima inicijativu te Josip Caban u 69. minuti dovodi domaću ekipu u vodstvo 3:2 a u 75. minuti Stefan Mišić efektnim golom postavlja konačan rezultat 4:2.

Sastavi:

NK BATRINA: 12. Dubravko Kolundžić, 2. Ante Bašić, 3. Ivica Kožulj, 4. Krunoslav Dubravac, 5. Alen Akmačić, 6. Martin Vlaović, 7. Tomislav Renka, 8. Antonio Pranjić, 11. Danijel Ocvirek (cap), 17. Matej Čondić, 18. Stefan Mišić, 9. Luka Balić, 10. Marijan Đaković, 13. Ivan Jakovac, 14. Filip Čevizović, 15. Josip Caban, 16. Antonio Mrvelj.

NK SIKIREVCI: 22. Marin Lekić, 2. Josip Ivandić, 3. Antun Nikolić, 4. Nikola Lučić, 5. Adam Vukovac, 6. Josip Branković, 7. Pavao Jurić, 8. Josip Nikolić, 9. Ivan Galović, 10. Luka Lučić, 15. Adam Živić (cap), 13. Mario Marinčić.

Glavni sudac utakmice Zdenko Mergeduš a pomoćnici Ilija Bungić i Robert Vukoje.