• 19
  • 20
  • 21
  • 22

Danas je odigrano 8. kolo 1. ŽNL BPŽ u kojoj su domaće ekipe pobijedile u dvije utakmice, gosti su zabilježili dvije pobjede a tri su susreta završila neriješeno. Amater i Batrina zabilježili su pobjede te i dalje drže vrh ljestvice sa 18 osvojenih bodova, na trećem mjestu je novokapelački Slavonac sa 13 bodova a danas je pobijedio na gostovanju u Sibinju.
BATRINA – ZVONIMIR       2:1  (0:0)
sastavi:
BATRINA: 1. Christian Pipinić, 2. Karlo Đaković, 4. Krunoslav Dubravac (cap), 5. Alen Akmačić, 6. Hrvoje Mutnjaković, 7. Renka Tomislav, 9. Ivan Vlaović, 14. Martin Vlaović, 16 Zvonimir Mutnjaković, 17. Matej Čondić, 20. Josip Caban, 3. Filip čevizović, 8. Antonio Pranjić, 10. Josip Livić, 11. Danijel Ocvirek i 13. Antonio Čurčić
ZVONIMIR: 1. Franjo Marić, 2. Vedran Đula, 3. Filip Jurić, 4. Alen Žderić, 5. Vedran Jozić, 6. Danijel Blekić, 7. Alen Mijić, 9. Mario Bačić (cap), 10. Đuro Botica, 11. Tino Kožul, 20. Ivan Marić, 12. Kristijan Rajkovača, 13. Josip Topić, 14. Stjepan Hrkač, 15. Ivan Rajkovača i 16. David Popić
Suci: Branimir Vukoje , pomoćnici Marko Sokić i Zvonimir Topčić. Delegat: Miroslav jelčić.

Prava prvenstvena utakmica u kojoj je Batrina stvorila više izglednih prilika i zasluženo pobjedila. Prvo poluvrijeme ravnopravno po igri. Čvrstu i dobroorganiziranu obranu gostiju, domaći nisu uspjeli probiti u prvih 45 minuta. Na odmor se otišlo bez golova. Batrina dobro otvara drugo poluvrijeme i u 47. min. nakon lijepe akcije preko cijelog terena, Caban postiže gol za vodstvo 1:0. Nakon gola gosti se ne predaju, grade akcije ali bez prave završnice. Najopasniji kod ekipe Zvonimira  cijelu utakmicu je kapetan Mario Bačić (9). U domaćoj ekipi kao graditelj igre istakao se kapetan Krunoslav Dubravac (4), zasigurno igrač utakmice (neke njegove duele možete vidjeti u fotogaleriji). Iz lijepe akcije u 75. minuti Dubravac podiže vodstvo domaćina na 2:0.
Gosti pokušavaju anulirati ovaj rezultat, grade napade i iz jedne takve u 82. minuti Đuro Botica (10) precizno puca i vara domaćeg vratara te smanjuje rezultat na 2:1.
Batrina u subotu gostuje na Jelasu u večernjij utakmici protiv vodećeg Amatera u derbiju kola. Za dva tjedna Batrina je domaćin novokapelačkom Slavoncu u vječnom derbiju- lokalnom El clasicu.

Tablica:

1             AMATER Sl. Brod                             8             6             0              2             22:8       18
2             BATRINA Batrina                              8             5             3              0             17:7       18
3             SLAVONAC N. Kapela                     8             4             1              3             18:19     13
4             MLADOST  Cernik                            8             4             1              3             15:18     13
5             SIKIREVCI Sikirevci                          8             4             1              3             13:16     13
6             BUDUĆNOST Rešetari                   8             3             2              3             15:14     11
7             ZVONIMIR D. Vrba                          8             3             1              4             16:13     10
8             GRANIČAR B.i Varoš                       8             2             4              2             9:13       10
9             ZADRUGAR Oprisavci                     8             2             3              3             16:12     9
10           OMLADINAC G. Vrba                     8             2             3              3             10:10     9
11           SLAVONAC Bukovlje                      8             2             3              3             10:16     9
12           TOMISLAV . Andrijevci                  8             2             3              3             3:10       9
13           GUNDINCI Gundinci                       8             1             3              4             10:11     6
14           MLADOST Sibinj                               8             0             4              4             7:14       4