AMATER PREUZEO OD BATRINE PRVO MJESTO IAKO IMAJU ISTI BROJ BODOVA

Danas je odigrano 7. kolo 1. ŽNL BPŽ u kojem su tri utakmice završile neodlučeno, tri su dobili domaćini a jedinu gostujuću pobjedu zabilježio je Omladinac u Donjim Andrijevcima kod Tomislava.
Graničar Brodski Varoš doživio je prvi poraz ove sezone, pa je tako jedina neporažena ekipa Batrine koja je nerješenim rezultatom u Oprisavcima morala, za gol razliku, prepustiti prvo mjesto Amateru koji je večeras bio bolji od sibinjske Mladosti (4:1).

Rezultati 7. kola:

TOMISLAV Donji Andrijevci                           OMLADINAC Gornja Vrba                     0:1
GUNDINCI Gundinci                                         BUDUĆNOST Rešetari                          4:1
ZADRUGAR Oprisavci                                       BATRINA Batrina                                   2:2
ZVONIMIR Donja Vrba                                     GRANIČAR Brodski Varoš                    3:0
AMATER Sl. Brod                                              MLADOST Sibinj                                    4:1
SLAVONAC Nova Kapela                                 SIKIREVCI Sikirevci                                4:4
MLADOST  Cernik                                            SLAVONAC Bukovlje                              1:1

Tablica:

1             AMATER Sl. Brod                             7             5             0              2             18:7       15
2             BATRINA Batrina                              7             4             3              0             15:6       15
3             MLADOST  Cernik                            7             4             1              2             14:15     13
4             ZVONIMIR D. Vrba                          7             3             1              3             15:11     10
5             BUDUĆNOST Rešetari                   7             3             1              3             13:12     10
6             GRANIČAR B. Varoš                        7             2             4              1             8:9          10
7             SLAVONAC N. Kapela                     7             3             1              3             15:17     10
8             SIKIREVCI Sikirevci                          7             3             1              3             10:15     10
9             ZADRUGAR Oprisavci                     7             2             2              3             14:10     8
10           OMLADINAC G. Vrba                     7             2             2              3             9:9          8
11           SLAVONAC Bukovlje                      7             2             2              3             9:15       8
12           TOMISLAV D. Andrijevci                7             2              2             3             3:10       8
13           GUNDINCI Gundinci                       7             1             2              4             10:11     5
14           MLADOST Sibinj                              7             0             4              2             5:11        4

Možda vas zanima...