• 8
  • 9
  • 11
  • 12

Odigrano je 15. kolo 1. ŽNL BPŽ. Domaćini su bili uspješni što je u ovoj ligi postalo gotovo pravilo i jako je teško osvojiti bodove na gostovanju. Sloga iz Nove Gradiške pobjedila je sa visokih 4:0 Tomislava iz Donjih Andrijevaca i probila se na visoko 3. mjesto. Mladost iz Cernika izgubila je na gostovanju u Bukovlju ali je unatoč porazu zadržala 2. mjesto a novokapelački Slavonac izgubio je minimalno 1:0  u Podvinju. Batrina je na domaćem terenu pobjedila izvrsnu Posavinu iz Velike Kopanice i sad drži čelnu poziciju sa pet bodova prednosti.

Utakmica u Batrini igrana je po vrlo natopljenom terenu, teškom za igru ali unatoč tome dinamična igra, uz zalaganje i požrtvovnost igrača obje ekipe, trajala je svih 90 minuta susreta. Batrina je povela već u 6. minuti golom Ivana Vlaovića (9). Vodstvo nije dugo trajalo jer su borbeni gosti dvije minute kasnije preko Fabijana Petričevića (10) izjednačili. U 32. minuti kapetan Josip Livić postiže konačan rezultat 2:1 za domaćina.

Sastavi:

NK BATRINA: 12. Dubravko Kolundžić, 3. Ivica Kožulj, 4. Krunoslav Dubravac, 5. Alen Akmačić, 6. Martin Vlaović, 9. Ivan Vlaović, 10. Josip Livić (cap), 11. Danijel Ocvirek, 15. Josip Caban, 16. David Turkalj, 18. Stefan Mišić, 1. Marko Čivić, 2. Filip Kajfeš, 7. Tomislav Renka, 8. Antonio Pranjić, 13. David Gubić, 14. Luka Balić, 17. Mihael Bašić

NK POSAVINA: 1. Zdenko Bošnjaković, 2. Stefan Andrić, 3. Dino Lilić, 4. Manuel Abramović, 5. Tomislav Bošković, 6. Zdravko Degmečić, 7. Krešimir Vuksanović, 8. Ivan Jularić (cap.), 9. Mijo Blažić, 10. Fabijan Petričević, 11. Sebastijan Petričević, 13. Krešimir Blažević, 14. Josip Petrić, 15. Ivan Markić, 16. Antun Kozbašić, 17. Dominik Vilić, 18. Igor Rendulić.

Sudac Damir Mikić a pomoćnici Zvonko Čulina i Ilija Bungić.

Rezultati 15. kola:

SIKIREVCI Sikirevci                   SVAČIĆ Stari Slatinik                   4:0

PODVINJE Podvinje                 SLAVONAC Nova Kapela             1:0

SLAVONAC Bukovlje                 MLADOST Cernik                         3:1

ZADRUGAR Oprisavci               OMLADINAC Gornja Vrba             1:0

POSAVAC Ruščica                   ZVONIMIR Donja Vrba                    1:0

SLOGA Nova Gradiška             TOMISLAV Donji Andrijevci           4:0

BATRINA Batrina                       POSAVINA Velika Kopanica         2:1