GRANIČAR IZ LAZA POBJEDNIK SLAVONČEVOG MEMORIJALA, DRUGA MLADOST IZ MALINA (FOTO GALERIJA)

• 14

NK Slavonac Nova Kapela jučer i danas (subota i nedjelja) organizirao je Memorijalni nogometni turnir u spomen poginulim hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja Općine Nova Kapela.
Jučer u izlučnim utakmicama igrali su:

16.30 sati  NK Svjetlost Lužani :  NK Graničar Laze     1:1 (K.U. prednost Graničaru)
18.30 sati  NK Batrina                :  NK Mladost Malino 2:3
Danas su za 3. mjesto igrali:
NK Svjetlost Lužani   : NK Batrina        3:2

Revijalnu utakmicu prije finala igrali su domaćin NK Slavonac i novi županijski prvoligaš NK Budućnost iz Rešetara. Gosti su bili uspješniji i pobijedili rezultatom 2:1.

U finalnoj utakmici NK Graničar i NK Mladost graničar je rano poveo 1:0 i to vodstvo zadržao do poluvremena. U drugom poluvremenu Mladost se budi i izjednačuje na 1:1. Kada se već mislilo da će pobjednika odrediti kazneni udarci, u posljednjim minutama Graničar dolazi u vodstvo 2:1 i zasluženo osvaja osvaja memorijal.
Najboljim igračem turnira proglašen je Mario Krijan iz malinske Mladosti.