NK BATRINA POBJEDOM U POSLJEDNJEM KOLU POTVRDILA USPJEŠNU JESEN

nk batr

U posljednjem 13. kolu 1. županijske nogometne lige BPŽ, NK „BATRINA“ bila je domaćin  NK „POSAVAC“ iz Ruščice. U pravoj borbenoj prvenstvenoj utakmici BATRINA je bila spretnija i  pobijedila rezultatom 3:2.

Vodeći gol za BATRINU, nakon školske akcije domaće ekipe postigao je Ivan Vlaović u 11. minuti utakmice. U 41. i 43. minuti Josip Caban povećava dva puta skor domaćina i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 3:0.

Odmah početkom drugog poluvremena gosti se „vraćaju“ u igru, pokazuju više htijenja i u 50. minuti  Krešimir Liović, nakon pogreške domaće obrane, smanjuje rezultat na 3:1. I nakon ovog pogotka gosti su i dalje opasni te u već u 52. minuti Robert Ruhek smanjuje rezultat na 3:2. Do kraja utakmice domaća a i gostujuća ekipa imale su niz prilika, a u posljednjoj minuti, utakmice domaći su imali „mrtvu“   priliku pred praznim gostujućim vratnicama, koju nisu iskoristili, pa je konačan rezultat ostao 3:2.

Sudac Ivan Velić autoritativno je vodio utakmicu, podjelio je 6 žutih kartona od čega 4 domaćinu (Vlaović, Kolundžić,Kožulj i Emanović) i 2 gostima (Marinić i Stjepanović)

Sastavi:

NK „BATRINA“: 1. Dubravko Kolundžić, 2. Hrvoje Mutnjaković, 3. Matija Emanović, 4. Ivica Kožulj, 5. Dražen Vuković, 6. Josip Caban, 7. Tomislav Renka, 8. Antonio Pranjić, 9. Ivan Vlaović, 10. Josip Livić, 11. Danijel Ocvirek, 12. Tomislav kerepčić, 13. Marko Čivić, 14. Ivan Jakovac.

NK „POSAVAC“:  1. Branimir Resanović, 3. Stjepan Jandrlić, 4. Robert Ruhek, 5. Stjepan Radić, 6. Boris Matić, 7. Luka Bojić, 8. Matej Petrović, 9. Krešimir Liović, 10. Vedran Marinić, 11. Josip Benšić, 19. Ivan Žambok, 13. Antonijo Pauković, 14. Pavo Stjepanović, 15. Ivan Bošković.

Glavni sudac utakmice Ivan Velić a pomoćnici su bili Mato Brekalo i Hrvoje Pavić. Delegatsku dužnost obavio je Josip Kikić

Utakmica je odigrana po oblačnom vremenu a teren je bio dobro pripremljen i pogodan za igru.

Ovom pobjedom NK „BATRINA“ jesenski dio prvenstva završio  je na visokom 5. mjestu ljestvice sa osvojenim 21 bodom.

Svoje zadovoljstvo ovim dijelom natjecanja nisu krili predsjednik  kluba Miroslav Eržen i trener Stjepan Renić, koji zahvaljuju igračima na trudu i zalaganju, upravi na  dobroj logistici i obećavaju još uspješniji proljetni dio prvenstva