Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mediades/public_html/slavonskaposavina.com.hr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
ŠN BATRINA I SLAVONIJA IZ POŽEGE POBJEDNICI PRVOG CEDEVITA CUPA U IZVRSNOJ ORGANIZACIJI BATRINČANA (FOTO-GALERIJA) - Slavonska Posavina

• 23

Ovog vikenda u Školsko-sportskoj dvorani u Batrini u organizaciji ŠN Batrina odigran je prvi „Cedevita cup“ limača i mlađih pionira. U subotu s početkom u 9.00 sati svoje natjecanje započeli su limači, podijeljeni u četiri skupine, natjecale su ekipe :

SKUPINA A: KAPTOL, REŠETARI 1, KUZMICA

SKUPINA C: ŠN BATRINA 1, ŠN LEGEN, MLADOST CERNIK

SKUPINA B: SLOGA NG, MLADOST PAVLOVCI, REŠETARI 2

SKUPINA D: ŠN BATRINA 2, SLAVIJA PLETERNICA,NAOB

sa novogradiškog, požeškog i slavonsko-broskog područja. Nakon izlučnih borbi po skupinama i polufinala igrana je utakmica za 3. mjesto između Kaplola i NAOB-a koju je Kaptol dobio rezultatom 3:2 i osvojio 3. mjesto. U finalnoj utakmici ŠN Batrina pobijedila je novogradišku Slogu rezultatom 5:0 i osvojila turnir.

U nedjelju je u istim terminima igran turnir u kategoriji mlađih pionira. Sudjelovale su ekipe:

SKUPINA:  ORIOLIK ORIOVAC, KAPTOL, REŠETARI

SKUPINA C: ŠNK SLAVONIJA, SLOGA NG 1, MLADOST PAVLOVCI

SKUPINA B: NAOB, SLAVIJA PLETERNICA, KUZMICA

SKUPINA D: ŠN BATRINA, SLOGA NG 2, NK ŽELJEZNIČAR

Nakon izlučnih utakmica, utakmicu za 3. mjesto igrale su ekipe Oriolika iz Oriovca i Kuzmice. Oriovčani su bili bolji rezutatom 4:2 i osvojili 3. mjesto. U finalnoj utakmici igrale su odlične ekipe požeške Slavonije i pleterničke Slavije a Požežani su bili bolji rezultatom 4:2 i tako osvojili turnir u kategoriji mlađih pionira. Velika radost djece i osmjeh na licima onih koji su ponijeli medalje oko vrata i pehare sa osvojeni plasman, nemjerljiva je zahvala organizatoru na ovom izuzetnom sportskom događaju.

Organizacija turnira bila je izvrsna koju su uz vodstvo Škole nogometa Batrina pomogli marljivi roditelji polaznika škole. Generalni pokrovitelj bila je renomirana hrvatska kompanija Atlantic grupa i njezin brand Cedevita po kojem turnir nosi ime. Nadamo se da će turnir postati tradicionalan i da će se igrati i nadolazećih godina.