Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mediades/public_html/slavonskaposavina.com.hr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
ŠN BATRINA NA JAKOM TURNIRU U POŽEGI OSVOJILA 2. MJESTO (FOTO) - Slavonska Posavina

ŠN BATRINA NA JAKOM TURNIRU U POŽEGI OSVOJILA 2. MJESTO (FOTO)

• 8

Škola nogometa Batrina i u ovim zimskim mjesecima u punom je pogonu. Na jakom turniru u Požegi nastupili su sa selekcijama početnika i limaća. Početnici su osvojili 4. mjesto izgubivši medalju u utakmici za 3. mjesto od ekipe Pleternice. Limaći su bili izvrsni i došli završnice turnira gdje su u finalu izgubili od požeške Slavonije rezutatom 3:0 i tako osvojili odlično 2. mjesto.
Selekcije škole nogometa Batrina nastupaju i u zimskoj ligi, koja se u organizaciji NAOB Bukovlje, igra u dvorani Rehlicki vikendima i još je u tijeku.
Također mladi polaznici Škole nogometa sudjelovali su na humanitarnom turniru koji je odigran u sportskoj dvorani na Koloniji u Slavonskom Brodu.

Fotografije: fb profil Josip Baltić